:
:
Pro plnohodnotné využívání FoxMaterial se musíte nejdříve přihlásit.

O Nás

FoxMaterial.cz – projekt pro ty, kteří chtějí pochopit a pro ty, kteří látku umí podat tak šikovně, že ti první ji opravdu chápou.
 

Opravdu jsem hloupý? :- ) aneb proč FoxMaterial.cz

Jako průměrný student na víceletém gymnáziu jsem měl na chemii paní učitelku, která o chemii věděla úplně všechno (dokonce byla prý známá i ve světě). Já jsem ale chemii vůbec nechápal, a dva roky jsem žil s myšlenkou, že jsem na chemii úplně tupý, a nikdy ji nemám šanci pochopit.  Přežíval jsem jenom díky tahákům, opisování od spolužáků, … no, byl to stres. … Však to znáš, jak to chodí, když to do hlavy prostě nejde :- )
Kvůli odlišným názorům s vedením školy jsem gymnázium opustil a šel jsem na střední školu s maturitou, kde jsem si vybral perspektivní obor „svářeč elektrickým proudem“. A zase ta chemie : - ) Jenže… na chemii jsme dostali slečnu vyučující, čerstvou absolventku pedáku. Byla ještě neotrávená systémem, nadšená do práce, šikovná, s novým přístupem a snahou předat nám všechny své znalosti. Pokročilou chemii nám vysvětlovala polopaticky na „hruškách a jablkách“. A ono to všechno najednou začalo dávat smysl!   Moje výsledky mluví za všechno - maturitní vysvědčení s vyznamenáním, přijímačky na vysokou (zkoušky z chemie, matematiky) na víc bodů, než bylo pro přijetí potřeba.
 
Co z toho vyplývá?
Pokud máš alespoň minimální snahu látku pochopit, kvalitní vyučující dokáže udělat zázrak. Většině studentů jdou předměty lépe, pokud jejich vyučující umí látku srozumitelně vysvětlit, zaujmout, mají nestandardní přístupy, dobré podklady…  Ale kolik takových učitelů-nadšenců   má třeba tvoje škola? FoxMaterial.cz má být místem, kde najdeš opravdu kvalitní materiály a zároveň lidi, kteří ti pomohou překonat takové okamžiky, kdy začínáš pochybovat o svých studijních schopnostech, a posunou tě dál k dobrým výsledkům a zdárnému ukončení školy.  
         
Přeji ti hodně úspěchů nejen při studiu                 
             Maxim – zakladatel projektu FoxMaterial.cz